O nás

Jsme skupina nadšenců z Kostelce nad Černými lesy a okolí, která se snaží v místě rozvíjet aktivity lidí a skupin, podporovat je a pomáhat s realizací i propagací. Váš úspěch je pro nás motivací.

Jsme spolek založený ustavující schůzí a registrací spolku u městského soudu v červenci roku 2019. Tedy jsme velmi mladá skupina, ale možná právě proto jsme aktivní a snažíme se rozvíjet kulturu a kulturní dění v Kostelci a jeho okolí.

V únoru 2020 jsme prošli malou reorganizaci, vznikly Facebookové stránky Spolku, tyto webové stránky a také stránky a událostí akcí, které spolek připravuje.

Jsme neziskovou organizaci, která má příjmy z členských příspěvků, příspěvků dobrovolníků a sponzorských darů. Všechny tyto finance jsou na transparentním účtu spolku.

Tyto finance jsou či budou použity na organizaci a pořádání spolkových akcí a případný výtěžek z těchto akcí bude věnován např. Kostelecké školce.

Náš spolek jakožto oficiální organizace má radu, kterou vede předseda. Dále v radě je pokladník a jeden člen spolku.

Rada Spolku : předseda - Jiří Zientek
                        pokladník - Miloslava Pražanová